زمان خبر:31 ثانیه قبل

بنا بر گزارش رویترز، گروه موسیقی یونیورسال(Universal Music Group)، شرکت سازنده ستارگانی مانند تیلور سوئیفت(Taylor Swift) و دریک(Taylor Swift)، یکی از توکن‌های غیرقابل تعویض(NFT) از مجموعه بسیار محبوب Bored Ape Yacht Club NFT، توکن Bored Ape #5537 را خریداری کرده است،.

در نوامبر(آبان)، این شرکت با Bored Ape Yacht Club به منظور راه اندازی یک گروه مجازی NFT به نام “کینگ شیپ(Kingship)” همکاری کرد.

این مفهوم جدید نیست. گوریلاز (Gorillaz)، اولین گروه مجازی در تاریخ، در سال 1998 (1376) تشکیل شد. با این حال، گروه میمون های دیجیتال(Digital Apes) در قلمروهای مختلف متاورس اجرا خواهند کرد، بنابراین امکان تعامل مستقیم با طرفداران وجود خواهد داشت.

شخصیت زن تازه خریداری شده، که به عنوان منیجر نوت آل(Manager Noet All) شناخته می شود، رهبر گروه خواهد بود.

در اوایل این ماه، گروه موسیقی یونیورسال با مجله موسیقی و سرگرمی بیلبورد(Billboard) به منظور ایجاد مجموعه‌ای از NFT که برای نگه داشتن یاد برخی از رکوردهای قابل توجه نمودار، همکاری کرد.

ماه گذشته، این شرکت چند ملیتی موسیقی نیروهای خود را با پلتفرم NFT Curio به منظور ایجاد مجموعه‌های دیجیتالی برای هنرمندان، ملحق کرد.

روز وحشی ApeCoin

مجموعه Bored Ape Yacht Club اخیراً پس از راه اندازی ایپ کوین (ApeCoin)، توکن حاکمیتی مبتنی بر اتریوم(Ethereum) که قرار است زیربنای کل این اکوسیستم باشد، در کانون توجه قرار گرفت.

پس از صعود به 39.40 دلار در اولین دقایق معاملات، این توکن حرکت صعودی خود را از دست داد و سقوط کرد. پس از کاهش ضرر، APE در حال حاضر با قیمت 14.44 دلار در صرافی های اصلی اسپات در حال تغییر می باشد.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، قیمت کف این مجموعه، شاهد افزایش کوتاه مدتی پس از شروع پرفراز و نشیب این توکن بود.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی‌باشد.

منبع: u.today

منبع