زمان خبر:13 ثانیه قبل

جاشوا میلر (Joshua Miller)، یک اسکرین شات از مکالمه ای را که بین یک فرد علاقه مند به رمزارزها و یک کلاهبردار که وانمود می کند چارلز هاسکینسون است، به اشتراک گذاشته است.

کلاهبرداران درحال جعل هویت چارلز هاسکینسون در شبکه های اجتماعی هستند

جاشوا میلر، مدیر کسب و کار NFT در شرکت مادر کاردانو، Input Output، در توییتر به جامعه جهانی رمزارزها در مورد یک کمپین کلاهبرداری جدید هشدار داده است.

 

 

در این اسکرین شات مکالمه، دو کاربر اینستاگرامی وجود دارد که یکی از آنها خود را به عنوان مدیر عامل IOG چارلز هاسکینسون توصیف می کند. گفته می شود، چارلز هاسکینسون از طرف مقابل خود برای حمایت تشکر می کند و به شیوه ای بسیار عجیب می پرسد که آیا صدای او الهام بخش بوده است یا خیر؟ با این حال، کلاهبردار یک اشتباه مهم مرتکب می شود: او نقش خود را به عنوان “مالک و مدیر عامل بنیاد کاردانو” توصیف می کند. در واقع، چارلز هاسکینسون مدیر عامل و بنیانگذار Input Output Global، یک استودیوی توسعه پشت راه حل های کاردانو (ADA) است.

در همین حال، بنیاد کاردانو یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در زوریخ است که برای نظارت بر پیشرفت بلاکچین کاردانو (ADA) طراحی شده است. بنابراین، هیچ “صاحبی” برای بنیاد کاردانو وجود ندارد. فردریک گرگارد از سال 2020 به عنوان مدیر اجرایی آن را هدایت می کند.

آقای میلر اظهار داشت که چارلز هاسکینسون هرگز به مشترکین خود در فیسبوک پیام نخواهد داد. همچنین، او هیچ حساب اینستاگرامی ندارد. به این ترتیب، هرکسی که از طرف آقای هاسکینسون در این شبکه های اجتماعی پیام می دهد، کلاهبردار است.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی‌باشد.

منبع: u.today

منبع