زمان خبر:4 ثانیه قبل

رمزارز(ApeCoin (APE در نمودار 9 ساعته خود سیگنال های خرسی صادر می کند. در صورت ادامه این شرایط در بازار، معامله گران ممکن است به دنبال ورود به پوزیشن های شورت شوند.

قیمت ApeCoin از زمان عرضه اولیه آن 2700 درصد افزایش یافته است. چنین سودهایی منجر به ایجاد فومو (ترس از دست دادن) در بین سرمایه گذاران این رمزارز شده است که امکان اصلاح بیشتر قیمت را به همراه دارد.

قیمت ApeCoin درحال حاضر شواهدی را نشان می دهد که گاوها مومنتوم خود را از دست می دهند. این رمزارز الهام گرفته از NFT در ابتدا به ناحیه تقاضای هفتگی در 13.42 دلار عقب نشینی کرده است. ثانیاً، شاخص RSI در سطح مقاومت حداکثری ، یک الگوی سقف دوقو شکل داده است. اگر این شرایط تداوم یابد و قیمت به صورت قاطع زیر این ناحیه ی تقاضا تثبیت شود ، معامله گران به احتمال زیاد وارد پوزیشن شورت شوند.

نمودار 9 ساعته جفت ارزAPE/USDT

 

علی‌رغم شواهدی از شرایط خرسی در بازار ، قیمت ApeCoin می تواند به روند صعودی خود ادامه دهد ، اما برای تحقق چنین امری ، این دارایی دیجیتال باید در ابتدا به بالای ناحیه تقاضا در 14.50 دلار صعود کند. بسته شدن کندلی قاطع در بالای سطح 14.50 دلاری ، قیمت را در مسیر افزایش به تارگت های 15.50 دلار و 16 دلار قرار می دهد که در مجموع ، ApeCoin از موقعیت فعلی 20 درصد رشد می کند.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی‌باشد.

منبع: fxstreet

منبع