زمان خبر:2 دقیقه قبل

تام بردی (Tom Brady )، فوق ستاره NFL، از صرافی ارزهای دیجیتال FTX خواسته است به هر موسسه خیریه‌ای که خریدار بدشانس توپ بازی آخر بردی انتخاب کرد، یک بیت کوین اهدا کند.

بردی که قبلاً اعلام کرده بود به زودی بازنشست خواهد شد، به طور غیرمنتظره‌ای روز 13 مارس (22 اسفند) از این تصمیم صرف نظر کرد. زمان بندی نامناسب خرید توپ وی، پس از بازگشت بردی به میدان، به یک داستان بزرگ در رسانه ها تبدیل شد. ظاهراً شخصی درست قبل از بی ارزش شدن این توپ، 518628 دلار برای آن پرداخت کرد.

بردی هیچ وقت صراحتاً مشخص نکرد که چرا بعد از اینکه تصمیم گرفت به حرفه 22 ساله خود پایان دهد، به یکباره به فوتبال حرفه ای بازگشت. برخی به شوخی می گویند که به دلیل عملکرد ضعیف بیت کوین و آلتکوین ها، جاه طلبی های بردی در مورد ارز دیجیتال آنطور که انتظار داشت محقق نشده است.

این فوتبالیست افسانه ای پس از اعلام بازنشستگی، اشاره کرده بود که قصد دارد پس از این توجه بیشتری به ارزهای رمزنگاری و NFTها داشته باشد. بردی مجموعه NFT خود با نام Autograph، را در آگوست 2021 (مرداد ماه) راه اندازی کرد. به علاوه، در ژوئن گذشته (خرداد) سهامی را در اکسچنج FTX خریداری نمود. او در توییتر نیز از “چشم لیزری” استفاده می کند تا سطح بالای اعتقاد خود به این صنعت را نشان دهد.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی‌باشد.

منبع: u.today

منبع