زمان خبر:1 دقیقه قبل

سیگنوم سنگاپور(Sygnum) ، یکی از شرکت‌های تابعه بانک رمزارزی Sygnum مستقر در سوئیس، پس از کسب تاییدیه جدید نظارتی از مقامات محلی، خدمات خود را گسترش می‌دهد.
این شرکت روز سه‌شنبه اعلام کرد که Sygnum سنگاپور تأییدیه اصولی را از اداره پولی سنگاپور (MAS) برای ارائه سه فعالیت تنظیم‌شده دیگر تحت مجوز خدمات بازار سرمایه (CMS) دریافت کرده است. مجوز CMS ابتدا در سال 2019(1398) اعطا شد و به Sygnum سنگاپور اجازه داد تا فعالیت های مدیریت دارایی را انجام دهد.
آخرین تأییدیه نظارتی اصولی، Sygnum سنگاپور را ارتقا می‌دهد تا ابزارهای جدیدی مانند ارائه خدمات مشاوره مالی شرکتی، برخورد با محصولات بازار سرمایه توکن‌شده و دارایی‌های دیجیتال و همچنین ارائه خدمات نگهبانی برای دارایی‌ها و توکن های اوراق بهادار را فعال کند.
با فعالیت‌های تنظیم‌شده اضافی، Sygnum قصد دارد راه‌حل توکن‌سازی خود را در سنگاپور با تمرکز اولیه بر توکن‌سازی واحدهای صندوق ارائه دهد. این شرکت به طور خاص قصد دارد با صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر تازه راه اندازی شده خود، صندوق فرصت دارایی دیجیتال SBI-Sygnum-Azimut شروع کند. پروژه‌های آینده همچنین شامل ارائه مشاوره مالی شرکتی به پلتفرم‌های Web3 و سازندگان دیجیتال و همچنین کار بر روی کلکسیون‌های دیجیتال، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و دارایی‌های متاورس است.
Sygnum پلتفرم توکن‌سازی خود را در سوئیس راه‌اندازی می‌کند و به صاحبان دارایی اجازه می‌دهد تا توکن‌هایی صادر کنند که نشان‌دهنده مالکیت کسری اوراق بهادار سنتی مختلف، دارایی‌های دیجیتال و NFT است. برخی از کارهای توکن سازی الهام گرفته شده از NFT سیگنوم شامل یک نقاشی دیجیتالی پیکاسو و یک NFT کریپتوپانک است.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی باشد.

منبع:cointelegraph

منبع