زمان خبر:3 دقیقه قبل

لایم وایر(LimeWire)، شرکت سابق اشتراک‌گذاری فایل همتا به همتا، در ماه می(اردیبهشت1401) مجدداً به عنوان یک بازار NFT راه اندازی خواهد شد . LimeWire به جای اینکه وارد تجارت قبلی این شرکت در دهه 2000 شود، به دنیای رو به رشد NFT می پرد.

این شرکت روز چهارشنبه از راه اندازی مجدد آن در کنار تمرکز بر بازار محصولات دیجیتالی خبر داد. بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی، LimeWire بر روی محتوای سرگرمی، موسیقی و هنر تمرکز خواهد کرد. علاوه بر این، NFT در اواخر سال با یک سیستم پاداش ویژه کاهش می یابد.

همچنین، LimeWire گزینه‌های پرداخت متعددی را ارائه می‌کند تا خرید NFT را برای مشتریان آسان‌تر کند. این گزینه ها شامل ارزهای دیجیتال و کارت های اعتباری است. این شرکت برای تسهیل پرداخت ها با Wyre شریک شده است.

LimeWire در یک بیانیه رسانه ای موارد زیر را بیان کرد:

“طرفداران و کلکسیونرها قادر خواهند بود انواع دارایی های مرتبط با موسیقی مانند نسخه های محدود، موسیقی پیش از انتشار، دموهای منتشر نشده، آثار هنری گرافیکی، نسخه های زنده انحصاری و همچنین کالاهای دیجیتال و محتوای پشت صحنه را بخرند و معامله کنند.”

هیئت مدیره LimeWire شامل اعضایی از تیم های مدیریت HER و Wu-Tang Clan است. به عبارت دیگر، این شرکت تعدادی از هنرمندان اصلی را در عرشه دارد که می توانند همکاری کنند.

در حال حاضر، LimeWire یک لیست انتظار دارد که در آن افراد علاقه مند به راه اندازی ماه می می توانند ثبت نام کنند. این یک سیستم توکن دارد که شبیه به “برنامه پاداش وفاداری” برای دارندگان توکن عمل می کند. سازندگان و سایر هنرمندان می توانند برای دسترسی زودهنگام به بازار جدید LimeWire در لیست انتظار ثبت نام کنند.

منبع