زمان خبر:19 ثانیه قبل

یکی از شناخته شده ترین شرکت های بازی سازی جهان، امسال قصد دارد ردپای خود را در دنیای بازی های مبتنی بر بلاک چین افزایش دهد.
یوسوکه ماتسودا(Yosuke Matsuda)، رئیس اسکوئر انیکس(Square Enix)، بخش عمده ای از نامه اول ژانویه(11 دی) را در مورد آنچه که او آن را «بازی غیرمتمرکز» نامید، پرداخت و خاطرنشان کرد که «امیدوارم این روند به یک روند اصلی در بازی در آینده تبدیل شود».
“اگر به رابطه یک طرفه ای اشاره کنیم که در آن بازیکنان بازی و ارائه دهندگان بازی توسط بازی هایی که محصولات نهایی هستند به عنوان “بازی متمرکز” به هم مرتبط می شوند ،در این صورت اضافه کردن بازی های غیرمتمرکز به مجموعه ما علاوه بر بازی های متمرکز، نکته مثبتی خواهد بود. یک موضوع استراتژیک اصلی برای ما که از سال 2022 شروع می شود.”

با این حال، این یک اعلامیه قابل توجه از سوی شرکت های بازی است که بیشتر به خاطر مجموعه بازی های نقش آفرینی طولانی Final Fantasy شناخته می شود. پوشش خبری صبح روز شنبه از مطبوعات بازی نشان می‌دهد که برخی از طرفداران Square Enix از این اظهارات خشنود نیستند، که با توجه به واکنش‌های منفی اخیر به بازی‌سازان جریان اصلی که در آب‌های NFT هستند، شاید تعجب‌آور نباشد.
اولین استفاده عمومی اسکوئر انیکس از NFT ها در بهار گذشته انجام شد، زمانی که این شرکت با یک استارتاپ بلاک چین به نام Double Jump Tokyo شریک شد، همانطور که قبلا توسط Kotaku گزارش شده بود. به نظر می‌رسد که این اعلامیه نگرانی‌هایی را در مورد هدایت Square Enix ایجاد کرده است.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی گرم متاورس نمی باشد.

منبع:blockcrypto

منبع